אנחנו בונים צוותי פיתוח ייעודיים ברחבי העולם כבר יותר מ-7 שנים

לקוחות ישראלים מהווים חלק גדול מזה.

DEVIT נוסדה לפני יותר מ 7 שנים ע"י ליאור מזור, ומונה יותר מ-35 מפתחים בשפות תכנות שונות הנמצאים בקייב, חמלניצקי אודסה וישראל. מתוך הבנה שסוכנויות דיגיטליות, מעצבים, חברות סטארטאפ, חברות מיתוג וגם חברות לבניית אתרים לא צריכות להחזיק מתכנת במשרה מלאה עם התחייבויות גדולות לאתרים שהם מפתחים עבור הלקוחות שלהם.

במקום זאת, אנחנו כסוכנות / קבלני משנה עם יותר מ 35 מפתחים יכולים לבנות לפי ההעדפות שלך ביעילות כל אתר אינטרנט, תוספים, ממשקים, API, מערכות ועוד… לפי הסטנדרטים שלכם, ובפלטפורמה שאתה רוצה, כמו וורדפרס, react, laravel, Node.JS ועוד… תוך שאתה מתמקד בשירותי הליבה בהגדלת העסק שלך, ואנחנו דואגים לשאר.

אנו מאמינים שבכך שיהיה יותר קל ורווחי לסמוך עלינו כקבלן משנה חיצוני לפתח את האתרי האינטרנט שאתם מעצבים עבור הלקוחות שלכם.

השימוש בוורדפרס כפלטפורמה לפיתוח אתרים מספק את היציבות והגמישות הדרושים כדי לתמוך במגוון הרחב של עיצובים ופונקציונליות שסוכנויות רואות עבור אתרי האינטרנט של לקוחותיהן ובכך אתם לא מוגבלים.

על ידי בנייה בלעדית של אתרי וורדפרס מותאמים אישית כשותפים לפיתוח עבור סוכנויות, אנו יכולים לשפר את היעילות בתהליך ולבנות קשרים הדוקים המאפשרים לנו להבין כיצד לעזור להפוך את השותפים שלנו להצליח בפרויקט אחר פרויקט.

ישנה אפשרות גם להשכרת מתכנת משלכם על בסיס חודשי ללא התחייבות.

חלק מהלקוחות שסומכים עלינו לפיתוח אתרים וממשקי WEB

הרחיבו את היכולות הפנימיות שלכם עם צוות פיתוח ייעודי משלכם

עוזרים לכם לבנות צוותים ייעודיים של מפתחי תוכנה כישרוניים מאוקראינה כיחידה אחת לעבוד יחד עם הצוות שלכם. הצוותים שלך עובדים מתוך המשרדים שלנו ומתקשרים איתך ישירות.

השכרת מפתח וורדפרס ייעודי

השכרת מתכנת וורדפרס ייעודי שעובד רק בשבילכם, עם ידע מקיף בפונקציונליות, בניית תוספים ועוד. 160 שעות בחודש בשעות שנוח לכם.

השכרת צוות פיתוח

בניית צוות פיתוח מקצועי מאוקראינה בשפות קוד כמו PHP, React, NodeJS   wordpress ,Laravel, angular, vue.js ועוד…מפתחים עם נסיון של שנים.

השכרת מתכנת בשפות שונות

השכרת מפתח מקצועי בשפות כמו PHP, React, NodeJS , Laravel, angular, vue.js ועוד לפרוייקט יחיד או על בסיס חודשי.

הצעת מחיר לפרוייקט

תנו לנו להיות קבלני המשנה שלכם לכל נושא פיתוח אתרים או תוספים שאתה צריכים, ללא התחייבות.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
דברו איתנו...