פיתוח בוטים

  1. ראשי
  2. פיתוח בוטים
יש לנו צוות כדי להביא אותך לשם.

שירותי פיתוח צ'אטבוט מותאמים אישית כדי לחולל מהפכה באינטראקציה עם לקוחות.

לצ'אטבוטים יש אישיות. הם יכולים ללמוד כמו בני אדם. הם יכולים לנהל שיחות טבעיות עם הלקוחות שלך. שירותי הפיתוח של הצ'אטבוטים שלנו כוללים בניית בוטים שיכולים להתמודד עם המשימות הקריטיות כמו שיחות, שאלונים, אתרי אוקשנים ועוד… ולבצע פעולות כמו בני אדם ובכך להעביר את צמיחת העסק שלכם למצב אוטומטי בעלויות תחזוקה נמוכות, להניב החזר ROI גבוה יותר ולהשתלב בצורה חלקה עם הכלים והמערכות הקיימות שלכם.

פיתוח צ'אטבוטים חכמים לתחומים מגוונים.

צוות מפתחי הצ'טבוטים שלנו יוצרים צ'טבוט או בונים עוזרים אוטומטיים שמטרתם לחולל מהפכה באופן שבו עסקים מתקשרים עם לקוחות, מספקים תמיכת לקוחות אוטומטית וחוויות אינטראקטיביות דרך פלטפורמת הצ'טבוט.

אנו מציעים שירותי פיתוח צ'אטבוטים מלאים עבור פייסבוק, טוויטר, Slack, Kik, Microsoft ועוד. בין אם אתם מחפשים לבנות צ'אט-בוטים משלכם, בוטים לשיחה, בוטים של IVR, בוטים של צ'אט מקוונים, בוטים של טקסט או בוטים להעברת הודעות, אנו מספקים שירותים מובחנים המותאמים בדיוק לצרכים שלכם.

בוטים לביטוח

בוטים לטיפול בתהליכי ביטוחים, לייעץ, לקבל שירות, מידע או וליישב תביעות, להציע ולמכור פוליסות ביטוח בצורה חלקה.

בוטים למסחר אלקטרוני

צ'אטבוטים לטיפול באתרי מסחר אלקטרוני כגון תלונות או שאילתות הקשורות לתשלומים, חיפוש מוצרים מותאם אישית, כמו גם מעקב אחר הזמנות ועוד.

בוטים לשירותי בריאות

בוטים ליישומים הקשורים לבריאות כמו סיוע בבריאות, מידע על מחלקות בית החולים מוקדי חירום, קביעת תורים ועוד.

בוטים לסוכני נסיעות ואירוח

בוטים יכולים לשפר את חווית הנסיעה, החופשה ולנהל מסלול תזכורות, סיורים, כמו כן גם להמליץ ​​על אטרקציות מקומיות ועוד.

פיתוח צ'אטבוטים חכמים לרשתות חברתיות.

בוטים הודעות אינסטגרם

כעת עסקים יכולים לחבר הודעות אינסטגרם עם כלים ונתונים קיימים כדי להניע תוצאות עסקיות. אינסטגרם מציעה חיבור אישי בכל שלב במסע הלקוח. ה-API של Messenger לאינסטגרם מאפשר לחבר לקוחות בערוץ ההודעות המועדף עליהם. בשילוב עם כלים קיימים, ממשק ה-API של Messenger לאינסטגרם מקל על ניהול כמויות גדולות של הודעות לקוחות – עוזר להפוך שיחות לתוצאות עסקיות.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
דברו איתנו...